O nas

Firma ITL Krauz Mechanika Pojazdowa Handel Detaliczny I Hurtowy S.C. powstała w 1978 roku w Kuźnicach.

Był to wówczas jedyny zakład w dawnym województwie wałbrzyskim specjalizujący się w produkcji i montażu układów wydechowych do samochodów różnych marek o czym pamiętają nasi najstarsi klienci.

W roku 1995 przenieśliśmy się do Wałbrzycha na ul. Kasztanową 4a i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku poszerzyliśmy naszą ofertę. Poza układami wydechowymi od ponad 25 lat można kupić i wymienić elementy zawieszenia auta (amortyzatory, sprężyny, drążki, tuleje itp.), układu hamulcowego, napędowego ( sprzęgła, przeguby, łożyska, półosie ) rozrząd silnika oraz osprzęt, opony, oleje, haki holownicze i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy również części do aut ciężarowych. Dla amatorów tuningu mamy szeroką gamę rur wydechowych o różnych średnicach, katalizatory sportowe, tłumiki rurowe oraz strumienice. W swoim wyposażeniu możemy pochwalić się wypalarką  plazmową CNC do wycinania flansz, czy też maszyną do formowania końcówek rur, dając nam ogromne możliwości przy dorabianiu układów wydechowych.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu na runku, posiadamy dostęp do 2 mln części zamiennych. Relacje z naszymi partnerami handlowymi pozwolił nam obniżyć znacznie dotychczasowe ceny do poziomu cen hurtowych. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami AWG Polonez oraz złącz elastycznych Kumsung Bellows.

Dzięki temu jak również swemu doświadczeniu i rzetelności od wielu lat udało nam się pozyskać zaufanie i sympatię poważnej grupy lojalnych, długoletnich przyjaciół w osobach naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8 -17.

Dodaj komentarz